• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/Mehmet-Ustao%C4%9Flu-Ya%C5%9Fam-Ko%C3%A7u-Ve-Medyum-1707770185987737/
Site Haritası
Takvim

Cin Musallatı Bilgilendirmeİletişim :  0532 224 77 54

 

BİZİM EN BÜYÜK KAZANCIMIZ SİZİN CİN MUSALLATINDAN ARINARAK EN KISA ZAMANDA SAĞLIĞINIZA KAVUŞMANIZDIR.

 

 

 LÜTFEN SİTEYİ TAMAMEN OKUYUN VE

CİN MUSALLATI TEDAVİSİ HAKKINDA KARARINIZI ONDAN SONRA VERİN. 

CİN MUSALLATI TEDAVİSİ NASIL YAPILIR? 
BİZİM TEDAVİMİZ MUSKA İLE YAPILMAKTADIR. KİŞİYE BAKIM YAPILARAK MUSKA HAZIRLANIR. HAZIRLANAN MUSKAYI MUSALLATLI KİŞİ TAŞIR. ETKİSİNİ GÖRMESİ İSE VUCUTTAKİ MUSALLAT TÜRÜNE GÖRE DEĞİŞİR. SERSERİ DİYE ADLANDIRDIĞIM TEK BAŞINA YAŞAYAN GÜÇSÜZ VARLIKLAR HİÇ MUSKA TEDAVİSİ OLMADAN TEDAVİ EDİLİR. MUSALLATLI KİŞİYLE SADECE TELEFONDA KONUŞMAMIZ ONA YETER. MUSALLAT OLAN SERSERİ CİN VUCUTTAN ÇIKAR.. EN AĞIR CİN MUSALLATINA MARUZ KALAN KİŞİLERDE İSE TEDAVİ 5-6 GÜN GİBİ KISA SÜREDE BAŞLAR. MUSALLATLI KİŞİ BEYNİNİN AÇILDIĞINI HİSSEDER, İŞLERİ AÇILMAYA BAŞLAR. BU KİŞİNİN TEDAVİSİ EN FAZLA 3 AY SÜRER.  TEDAVİDE ŞUAN PEK SORUN YAŞAMAMAKTAYIZ. ALLAH’A ŞÜKÜR SON ZAMANLARDA TEDAVİ ETTİĞİMİZ KİŞİLER ÇOK KOLAYCA SAĞLIKLARINA KAVUŞMAKTADIRLAR. ÇOK AĞIR DURUMDA OLUPTA SAĞLIĞINA KAVUŞMASINA VESİLE OLDUĞUMUZ BİR SÜRÜ KİŞİ OLMUŞTUR. 

MUSKA TAŞIMAK ŞİRK Mİ?Kuranda muska taşımakla ilgili hiç ayet yoktur. Ama kuranda ilaç içmekle ilgilide ayet yok. O zaman hastalanınca ilaç içmeyelim mi? ilaç içmek günah mı? Tabiî ki değil.  Kuranda  5 vakit namaz kılmakla ilgili de ayet yok. Namaz ayetleri var ama sadece ruku edin secde edin gibi kelimelerle namaz anlatılıyor. Şuanki namaz kıldığımız gibi şeklini anlatan ayet yok. Hangi vakitte namaz kılınması gerekir onla da ilgili ayet yok. O zaman şimdi biz kafamıza göre mi namaz kılıyoruz?  Cuma günü Cuma namazı kılınmakla da ilgili ayet yok. Ama erkekler 3 Cumayı kılmazsa kalpleri mühürlenir Allah korusun dinden çıkar. Bu hüküm de kuranda yok. Hangi hallerde gusul abdesti alınır onla da ilgili ayet yok.  Peki madem ayet yoksa biz bunları kafamıza göre mi yapmış oluyoruz. Tabiî ki hayır.  biz bu durumlarda ne yapmamız gerekiyor?  Bu durumlarda Peygamber efendimizin kendisi bizzat  yapmış olduğu işlerden ve söylemiş olduğu sözlerden öğrenerek biz bu durumlarda ne yapmamız gerekir öğreniyoruz. Peygamber efendimiz ve sahabeler manevi olarak çok güçlü insanlar olduğu için onlara şeytan ve cinler musallat olamıyordu.  Ama sonrası dönemde insanların maneviyatı zayıf olduğu için cinler insanlara musallat olmaya başladı. Büyük alimlerimizde bu cinlerden kurtulmak için muskalar hazırlayarak insanlara verirdi ve bu muskaları taşıyan insanlar iyileşirdi. Bunun başka türlü kurtuluşu da yok muska taşımak gerekir.  Peygamber efendimiz ve sahabeler yediklerine içtiklerine çok dikkat ettikleri için bedensel hastalıkları bile olmuyordu. Onun için biz kendimizi peygamber efendimiz yerine koyamayız. Biz aciz kullarız onun içinde kendimizi şeytanlara ve onların uşakları kötü niyetli cinlere karşı korumalıyız. Sağlığımıza dikkat etmeliyiz hastalanmamalıyız. Hastalanınca da hemen tedavi olmalıyız. Çünkü hasta insan ibadet edemez veya ibadetlerini az yapar aksatır. İbadetleri aksatmakta günahtır. İbadetlerimizi aksatmamak için biran önce hastalanınca iyileşmeye çalışmalıyız. İyileşmek içinde tedavi yöntemlerini kullanmalıyız.  Bizim tedavi olmamızı şeytan istemez onun içinde bizlere vesvese verir. Eğer tedavi olamazsak ibadet edemeyiz bu da şeytanın en çok istediği şeydir. Onun için şeytan insanların beynini uyuşturur ona vesvese verir.  Muska taşımakla ilgili kuranda ayet yok sözü de insanlar iyileşmesin diye şeytanın bir vesvesesidir.  Hatta muska taşırken muskayı çıkartsın diye bir sürü baskı yapar. Bunlara uymayıp muska taşımak gerekir ki insan sağlığına kavuşsun ve ibadetlerini tam anlamıyla yerine getirebilsin.MUSALLAT TEDAVİSİ İÇİN BAŞKA FARKLI TERKİP UYGULANMAZ VE  TEDAVİYE BAŞLADIKTAN SONRA BAŞKA SÜRPRİZ ÜCRETLE KARŞILAŞMAZSINIZ.

 

 TEDAVİ İÇİN KULLANILAN MUSKALAR KİŞİYİ TAMEMEN TEDAVİ ETMEKTEDİR. KİŞİYE YETERLİ MUSKA VERİLİR VE KİŞİ BU MUSKALARI KULLANIR.  BUNUN HARİCİNDE DUR BİRDE ŞU YÖNTEMİ DENEYELİM DİYEREK SİZDEN HERHANGİ BİR ÜCRET TALEP ETMEYİZ..

 
MUSKANIN ETKİSİ VE FAYDALARI:

1- CİN MUSALLATINI ORTADAN KALDIRIR. VUCUTTAKİ CİNLERİ TAMAMEN TEMİZLER. 

2-MUSKA VUCUTTAKİ VARLIKLARI VE KÖTÜ ENERJİYİ İÇİNE ÇEKEREK VÜCUDU TEMİZLER.

3- ȘİZOFREN, DEPRESYON, BİPOLAR BOZUKLUK, PANİK ATAK, TAKINTI RAHATSIZLIKLARI GİBİ PSİKOLOJİK RAHATSIZLIKLARI TEDAVİ EDER.

4- BÜYÜYÜ BOZAR. BÜYÜDEN KAYNAKLANAN ETKİLERİ ORTADAN KALDIRIR. YAPILAN BÜYÜLER TESİR ETMEZ. BÜYÜLERİ GERİ ÇEVİRİR BÜYÜ YAPAN VE YAPTIRAN KİŞİYE BÜYÜ GERİ DÖNER.

5- NASİP AÇILIR. PARANIZ BEREKETLENİR. İŞ HAYATINIZ VE EVLİLİĞİNİZ DÜZENE GİRER.

6- İNSANLAR ARASINDA SAYGINLIĞINIZ ARTAR. 

7- NAZAR İŞLEMEZ. GELECEK KAZA VE BELALARDAN KORUNURSUNUZ. ÇOK BÜYÜK KAZALARI ÇOK HAFİF SIYRIKLARLA ATLATIRSINIZ.

 

 
CİN MUSALLATI VE ETKİLERİ  
   Cin musallatı sonucu insanlarda psikolojik rahatsızlıklar ve bedensel rahatsızlıklar oluşur.  Bu tür sorunu olan ruhani Sıkıntıları olanları , nasibi baglı olanları, evlenemeyenleri, büyüye maruz kalanları ve birçok hastalığı Allah'ın izni ile tedavi ediyoruz. Bizim tedavimiz muska yani Rukye Tedavisidir. (Muska hıristiyan tabiridir rukye ise müslümanlık tabiridir. Kuran okunarak tedaviye veya yazılı ayet taşıyarak tedavi edilmeye rukye tedavisi denir) Uğraş alanımız cin çıkarma , büyü bozma, musallat tedavisi, rukye tedavisidir. Kişiye bakım yaparak üzerindeki varlıkların türüne göre rukye hazırlamaktayız. Cin musallatı olan kişi bu muskayı üzerinde taşıyarak psikolojik Hastalıgından veya büyüden kurtulur. Bu işin başka tedavisi yoktur. Kişinin üstündeki varlığın türü tespit edilmeden de bu tedavi yapılamaz. Piyasadaki bazı tedavi yaptığını zanneden kişiler ise daha bakım yapmasını bilememektedirler. Bu kişiler boş yere insanlara ümit vererek hem paralarını almaktadır hemde rahatsızlıklarını daha da içinden çıkılmaz hale getirmektedirler. Bakım yapmak ilim ister. Bakım ilmi olmayan kişi usule uygun değil gelişi güzel tedavi uygular. Böyle gelişi güzel yöntemle tedavi olmaz.  BU İLLETTEN KESİN KURTULURSUNUZ.


 Bizim tedavimiz Allahın izniyle kesin sonuç verir. Bir çok kardeşimize yardım ettik , Sizleride Allah'ın izniyle kurtarabiliriz. Muska tedavisini İsmailağa Cemaati , Menzil Tarikatı gibi Nakşibendi Tarikatları ve cemaatler önermektedir. Birçok İslam Alimi ise tıbbın çözemediği hastalıkların tedavisi için dini tedaviyi önermektedir.CİNLERLE ASLINDA İÇ İÇEYİZ

 

Cinlerle insanların mücadelesi insanın var olduğu zamandan bu zamana kadar olmuştur. Biz her ne kadar farkında olmasakta asalak yaşam tarzı olan cinler insanlarla iç içe yaşamaktadırlar. Evimiz sokağımız bahçemiz aklınıza gelebilecek her yeri onlarla birlikte kullanmaktayız. Banyo ve tuvaletimizi oturma odası olarak kullanan cinler fotoğraf ve evdeki biblo şeklindeki heykellerde onların yaşam alanıdır.


 

Tek bir cin çeşidinden bahsedemeyeceğimiz için cinlerin farklı türleri farklı mekân ve objelerde yaşamaktadır. Dini inancı olan cinlerde olduğu için Müslüman cinler genelde evlerin kıbleye bakan köşelerindeki yarıklarda yaşarlar.  Osmanlıda binaların kıbleye bakan köşelerine yapılan kuş sarayları aslında cinlerin yaşamı için yapılmış binalardır. Kuş saraylarına dikkat edilirse o mekânlarda kuşlar pek yaşanmadığı da görülebilir. Şimdiki insanlar cinlerden bihaber olsada Osmanlı insanı cinlerle iyi geçinmiş dolayısıyla cin rahatsızlıkları Osmanlıda daha çabuk iyileştirilmiştir.

 

 

 AĞIR MUSALLATLI KİŞİLERİN DURUMU 

 

Bazı hastaların durumu çok ağırdır. Yani o kişilere musallat olan cinler çok güçlüdürler. Daha önceki yarım yamalak tedavilerde cinler bir nevi tedaviye kısmen bağışıklık kazanmıştır. Bu kişiler tedavi sürecinde ilk 1 ay çok zorluk çekerler. Musallatlar tedaviyi bıraktırmak için bu kişilere çok yüklenir. Bazı cinler hazırladığımız rukye (Muska)’nin bile içeriğini bozabilmektedirler. Onun için biz muskaların hepsini kapalı hazırlar iyice yapıştırırız ki içeriğine müdahale edilemesin. Ne kadar uğraşsakta bazen muskaların içeriği bozulmaktadır ve etkisi ortadan kalkmaktadır. Bu durumda muskaların yenilenmesi gerekir. Bunun içinde biz ağır durumda olan hastalara toplam 10 tane muska göndermekteyiz. Bu ek muskalar için ekstradan bir ücret talep etmiyoruz. Bu kişiler bu muskaları 1 ayda bir yenileyerek tedavilerine devam ederler. Bu kişiler de zaten ağır hasta kişilerdir.   

 
RUKYE AYETLERİ NEDEN TAM İYİLEŞTİRMEZ?
 
Rukye ayetleri ve dualari dinlediginizde vucuttaki gucsuz varlıklar yanar veya kendileri çıkar. Geriye kalan güçlü cinleri hangi rukye ayetini dinlerseniz dinleyin ona etki etmez. Güçlüler ancak muska taşınarak vucuttan çıkar çıkmayanda yanar. Rukye dinleyen kişinin rahatlaması ve bir zaman sonra tekrar rahatsızlamasının durumu budur. MEDYATİK HOCALAR VE SOSYAL MEDYA VİDEOLARI

Bir diğer hususta youtube veya facebook'taki videolarda izlediğiniz hocaların insanları iyileştirme videoları da rukye dinleme durumuyla aynıdır. Yani vücuttaki zayıf musallatlar çıkar ama geriye kalan güçlü musallatlara hicbir şey olmaz. Kişi güçsüz musallatlar vücuttan  çıktığı için kısmen rahatlar. Bu da o hocaya başvuran her 10 kişiden 2-3 kişide kısmen rahatlama olur. O videolar da bu kişilerin seans videolarıdır. Yok yere zaman ve para kaybedersiniz. Medyatik kişilere basvurupta netice alamayan bir sürü kişi bana gelmektedir. Hatta bir hastam bu medyatik hocanın yanındayken hoca muska taşımanın şirk olduğunu söylemiş ve konusma esnasinda benim ismim geçmiş. Bu hastamda beni araştırıp bana başvurarak tedavi oldu. Hastam olayı anlattı. Ben hiç fayda göremedim dedi. Sırada bir sürü kişi vardı dedi. Onca kişiden birkaç kişide videolardaki gibi hal ve hareketler oluyor. O kişileri videoya çekiyorlar İnternete yüklüyorlar dedi. Hiçbir etki olmayan kişileride sende musallat yok deyip gönderiyorlarmış. İnsanın sağlığı kimsenin oyuncağı olmamalı!
VESVESELER VESVESELER..

 

Tedavi olmak isteyen kişilere cinler çok vesvese verir. Hatta benimle görüştükten sonra rahatsızlığınız artabilir. Bu normal bir durumdur. rukye (Muska) hazırlanırken o gece musallatlar çok rahatsız ederler.

 CİN MUSALLATININ NEDENİ? 

 

Musallat rahatsızlığının nedenini diğer sayfalarda yazdım fakat burada kısaca bir daha anlatayım. Musallatlar bir insana bulaşması için hiçbir sebep olmasına gerek yoktur. Yani hiçbir suçun günahın yokkende cinler bir insana musallat olabilir. Şuanda toplumun yüzde 90’ında da cin musallatı vardır. Şuan ki hastalıkların yüzde 90’ı cinlerden kaynaklanır. Birçok tarikat ehlinde bile cin musallatı vardır.


 

PAPAZ BÜYÜSÜ .. DOMUZ YAĞI BÜYÜSÜ ..  BÜYÜ BOZMA .. KISACASI BÜYÜ MEVZUSU ..BİZE BAŞVURAN BAZI KİŞİLERDE MUSALLAT BÜYÜ SEBEBİYLE BULAŞMIŞ OLMAKTADIR. BÜYÜ OLUP OLMADIĞINI BEN KİŞİYE SÖYLEMEM. EĞER KİŞİ BİZE TEDAVİ OLMAK İSTERSEN ONUN HABERİ OLMADAN BÜYÜYÜ İPTAL EDERİM. ZATEN BÜYÜ İPTAL EDİLMEDEN KİŞİ İYİLEŞEMEZ. ÇÜNKÜ MUSALLAT TEMİZLENSE BİLE BÜYÜDEN SÜREKLİ MUSALLAT TEKRAR KİŞİYE GELİR VE KİŞİYİ HASTA EDER.  BÜYÜ YAPILDIĞINI SÖYLEMEMENİN NEDENİ İSE BÜYÜYÜ GENELDE KİŞİLERİN YAKIN ÇEVRESİNDEN YAPILMAKTADIR. HERHANGİ BİR  KAVGA GÜRÜLTÜYE SEBEBİYET VERMEMEK İÇİN BU KONU HAKKINDA KESİNLİKLE BİLGİ VERMEMEKTEYİM.  DAHA ÖNCE DOMUZ YAĞI BÜYÜSÜ YAPILDIĞI SÖYLENEN EVLERE GİTTİM İNCELEDİĞİM SIVILAR DOMUZ YAĞI DEĞİL CİN İDRARI ÇIKTI. CİNLER EVLERE İŞEYEBİLMEKTEDİRLER. BU DURUMA ÇOK NADİR DE OLSA KARŞILAŞIYORUM. YANİ SİZİN BİLDİĞİNİZİN DIŞINDA ASLINDA ÇOK FARKLI GERÇEKLER OLUYOR.


AŞIK CİN MUSALLATI ..
AŞIK CİN MUSALLATI DİYE BİR DURUM YOKTUR. GÜÇLÜ CİN MUSALLATI VARDIR. KİŞİDEKİ MUSALLAT OLAN CİN ÇOK GÜÇLÜ OLDUĞU İÇİN TEDAVİSİNİ SÖZDE HOCALAR YAPAMAMAKTA VE AŞIK CİN MUSALLATI TEŞHİSİ KOYUP KİŞİYİ BAŞINDAN SAVMAKTADIR. CİNLER İNSANLARLA EVLİLİK YAPABİLİR. ERKEK VEYA KADIN FARKETMEZ BU DURUM HER İKİ CİNSİYETTE DE OLUR. EVLİLİK OLMASI DURUMUNDA KİŞİ OĞLU VE KIZINI GÖREBİLİR. O VARLIKLAR MUSALLAT OLUNAN KİŞİ KADIN İSE ANNE , ERKEK İSEDE  BABA DİYE KİŞİYE HİTAP EDER. YANİ KİŞİ ÇOCUĞUNU GÖREBİLİR. MUSALLAT OLAN CİN İLE DE CİNSEL İLİŞKİYE GİRDİĞİNİ KENDİSİ DE ANLAYABİLİR. BU KİŞİLERDE TAMAMEN BU MUSALLATLARDAN KURTULABİLİR TEDAVİSİ MÜMKÜNDÜR.

 
CİNLER HERKESE ZARAR VERMEZ
 

 

Cinlerin hepsi musallat oldukları kişilere zarar vermezler. Tam tersi bazı musallatlar kişilere yardım etmektedirler. Belki sözlerimi abartılı bulabilirsiniz ama aslında şuan yaşadığımız olayların birçoğunu cinler ve şeytanlar kontrol etmektedir ve yönlendirmektedirler. Bu konuyla kafa yoran birçok alim kader ve kazayı sorgulayarak dinden çıkmıştır. Ben bu konuları hiçbir zaman fazla karıştırmam. “İşittik ve itaat ettik” ayetinde olduğu gibi kuranın ayetlerine sarılır işittik itaat ettik der geçerim.

 NEDEN ÜCRET ÖDÜYORSUNUZ?  

Tedaviden ücret alma kısmına gelince ücret alınmasıyla ilgili hadisler vardır. Bunun haricinde ben ücreti hasta ile ilgilendiğim için almaktayım. Bir kişiyi tedaviye başladığımızda o kişi en az 10 kere beni aramaktadır ve bilgi almaktadır. Gece yarısı bile arayanlar olmaktadır. Ben sadece bir psikologa danışma fiyatına ben tedavi yapıyorum. Hemde tedavisine baktığım hastanın cinleriyle ayrı uğraşıyorum. Kaç kez saldırıya uğradım. Elektronik aletlerim sürekli bozuluyor. Cinler kaç kez tehdit ettiler yinede onlardan korkmadım mücadeleme devam ediyorum. Bu cinler ömür boyu benim peşimde olacaklar benim açığımı yakalamak için uğraşacaklar. Bu risklere karşı benimde ücret almam gayet normaldir. Ki piyasada binlerce lira para isteyen kişiler var. Bizim milletimizin durumu belli diyor hiç yoktan 3, 5 bin fiyat olsun çekmiyorum. Ayrıca benim İstanbul’da hayatımı devam ettirmem için gerekli maddi yardımı her ay yapan kişi olur ise ben tedaviyi ücretsiz yaparım. Bu tür tekliflere de açığım bunu da belirtmek isterim.

 

ALLAH'IN İZNİYLE KESİN İYİLEŞİRSİNİZ! 
Sonuç olarak biz tedavi sonuçlandırılıncaya kadar hastayla ilgileniriz. Hasta iyileşmeden onu bırakmayız veya sen iyileştin bu hastalığın psikolojik deyip başımızdan savmayız. Bakarız durumu değerlendiririz ve iyileşmesi için ne gerekiyorsa yaparız.

 

 

 
BAKIM MEVZUSU.. 
Bakım işine gelince ben kişide sadece musallat var mı varsa çeşidi ne ona bakarım. Zaten diğer detaylara bakma falcılığa girer ve yasaklanmıştır. Birilerini ikna etmek için günaha girmeyi istemem. İnanan iyileşmek isteyen gelir yardımcı oluruz. Yoksa 3 5 kuruş için takla atmaya gerek yok diye düşünüyorum. Kendisi hakkında çok bilgi sahibi olmak isteyenlerede piyasadaki diğer hocalarla görüşmelerini tavsiye ederim. 

 

 

 

BİTKİSEL GIDA TAKVİYESİPsikolojik rahatsızlıklarda doğal destekleyici gida olarak kullanılması için çalışma yaparken kanser, şeker, tansiyon, MS, otizm, cilt hastalıklarının tamamı ve daha sayamayacağım birçok hastalığa iyi gelen 41 çeşit bitkisel üründen oluşan gıda takviyesini bulduk. Bu gıda takviyesinin hiçbir yan etkisi yoktur. Allaha şükürler olsun. Toz halinde olan bu gıda takviyesini de göndererek kişilerin bedenen ve ruhen iyileşmesi için çalışıyoruz.SON SÖZÜMÜZ
BENİM SÖZLERİM DİNLENİR VE DEDİKLERİM UYGULANIRSA KESİN İYİLEŞİLİR. BENİM TEDAVİ EDEMEDİĞİM KİŞİYİDE İDDİA EDİYORUM ŞUAN BAŞKA KİMSE TEDAVİ EDEMEZ. YAPTIĞIM TEDAVİME BU KADAR GARANTİ VERİRİM. TEDAVİSİ UZUN SÜREN KİŞİLERİN DURUMU DA HOCA HOCA DOLAŞTIM HİÇ BİR FAYDASINI GÖRMEDİM DİYEN KİŞİLERDİR. BUNUN NEDENİNİ DE YUKARIDA AÇIKLADIM. 
BİLGİ EDİNMEK İSTEYEN KİŞİLERİN SİTEYİ TAMAMEN OKUMASINI TAVSİYE EDERİM. BAKIM  YAPTIRMAK İSTEYENLERDE BELİRTİLERE BAKARAK KENDİLERİNE BAKIM YAPABİLİRLER. İLETİŞİMBIZE 0532 224 77 54 NUMARALI TELEFONDAN 7/24 ULAŞABİLİRSİNİZ. MÜSAİT OLMADIĞIM ZAMANLAR EN KISA SÜREDE SİZE DÖNERİM.

 

 

 
Allah bütün Müslümanlara bu dünyada ve ahirette iyilik ve şifa versin.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam202
Toplam Ziyaret431727