• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/Mehmet-Ustao%C4%9Flu-Ya%C5%9Fam-Ko%C3%A7u-Ve-Medyum-1707770185987737/
Site Haritası
Takvim

MUSALLAT HİKAYELERİ

BU BÖLÜMDE MUSALLAT HİKAYELERİNİ PAYLAŞABİLİRSİNİZ.

 

İlk paylaşımı sahabe efendilerimizden Ebu Dücane'nin musallat hikayesini yaparak biz paylaşalım.

Ebu Dücane (R.a) Allah Resulü (s.a.v)İn Huzuruna Çıkarak,

Ya Resulallah Yatağıma Uyumak İçin Yattığımda Çeşitli Sesler Duyuyorum, Değirmen Sesi ve Arı vızıltıları Gibi Sesler Kulağıma Geliyor.Aynı Zamanda Şimşek Parıltısı gibi Şeyler Görmekteyim.

Kafamı Kaldırıp Baktığımda Evimin Orta bölümünde Siyah Bir Gölge Görüyorum.Yakalamaya Teşebbüs Ettiğimde İse Derisinde bulunan Kılların Kirpi Kılları Gibi Sivri Olduğunu Görüyorum ve Ağzından yüzüme Doğru Ateş Parçaları Atıyor ve Korkuyor Uyuyamıyorum Dedi.

Resulü Ekrem (S.a.v) Buyururlar :

Ey Ebu Dücane Evinize giren Mahluk Korkunç bir Mahluk’tur Der ve Kağıt Kalem İster.

Resulü Ekrem (s.a.v) Kağıt Kalem Gelince Hz. Ali’ye Verdi ve Name-i Peygamber Dua’sını Bismillah Diyerek Yazmasını İstedi.

Ebu Dücane (R.a) Yazılan Dua’yı Alıp Yastığının Altına Koydu.uyurken Gece Yarısı Uyandı ve Kulağına Korkunç Bir Ses İlişti.Duyduğu Ses : (Lat ve Uzza’ya Yemin Ederimiki Bizi Yaktın) ve duyulan Ses Şöyle Der.Bu Mektubun Sahibi İçin Mektubu Kaldır Senin Evine Bir Daha Gelmeyeceğiz.

Sabah olunca Ebu Dücane (R.a) Sabah Namazında Resulü Ekrem (s.a.v)’in Arkasına Namaz’a Durur ve Namazı Kılarlar. Namaz bittikten Sonra Ebu Dücane (R.a) Resulü Ekrem (s.a.v)’e Cinlerin Feryadını Bildirir.

Resulü Ekrem (s.a.v)’in Yanıtı Şöyledir :

Ey Ebu Dücane O Mektubu Kaldır.Beni Peygamber Olarak Gönderen Allah (C.c)’ya Yemin Ederimki Kaldırmazsan Kıyamete Kadar Azap İçinde Kıvranırlar buyurmuştur.

Evet Sevgili Kardeşlerim Kısaca Anlatımda bulunduk.Name-i Peygamberi’nin Böyle bir Etkisi Var.

Name-i Peygamberi :

BismillâhirRahmânirRahıym.

Hâzâ kitâbün min muhammedin râsûli rabbil âlemin. Ilâ men tarakad dâra minel ummâri vez-züvvâri ves sâlihıyne illâ târikın yatruku bi hayrin yâ rahmânü emmâ ba’dü; Fe inne lenâ ve leküm fil-hakkı siaten fe in tekü âşikan mûlian ev fâciran muktehımen ev râıyen hakkan mübtılen hâzâ kitâbüllâhi yentıku aleynâ ve aleyküm bil-hakkı innâ künnâ nestensihu mâ küntüm ta’melûne ve resülünâ yektubûne mâ küntüm temkürüne ütrukû sâhıbe kitâbî hâzâ ventalikû ilâ abedetil-asnâmi ve ilâ men yez’umü enne meallâhi ilâhen âhara lâ ilâhe illâ hüve küllü şey’in hâlikün illâ vechehû lehül-hukmü ve ileyhi terceûne tuğlebune hâ miym lâ tünsarûne hâ mim ayn sin kâf. Teferraka a’dâüllâhi ve belağat huccetüllâhi ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhi fe se yekfikehumüllâhü ve hüves-semi´ul alim.

(Bu mektup sadece marid cin türü için faydalı olur. Diğer cinlere etki etmez.)

yorumlar'a tıklayarak ziyaretçilerden gelen hikayeleri okuyabilirsiniz.

yorum yaz'a tıklayarakta gerçek olmak koşuluyla hikayelerinizi ekleyebilirsiniz.


Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam201
Toplam Ziyaret431726