• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/Mehmet-Ustao%C4%9Flu-Ya%C5%9Fam-Ko%C3%A7u-Ve-Medyum-1707770185987737/
Site Haritası
Takvim

Cin Musallatı Belirtileri

 Cin musallatı belirtileri
CİN MUSALLATI HAKKINDA GENEL BİLGİ.CİN ETKİSİ NEDİR?

CİNLERDEN KESİN KURTULUŞ?

CİNLERDEN KESİN ÇÖZÜM?

CİNLERDEN NASIL KURTULURUM?

MUSALLATTAN KESİN KURTULUŞ YÖNTEMİ?

MUSALLATTAN NASIL KURTULURUM?

AYAK ÜŞÜMESİNİN SEBEBİ NEDİR?

AYAK ÜŞÜMESİNİN ÇARESİ NEDİR?

KULAK ÇINLAMASININ SEBEBİ NEDİR?

KULAK ÇINLAMASININ ÇARESİ NEDİR?

GECE UYUYAMIYORUM

UYKUSUZLUĞUN ÇARESİ NEDİR?

NASİP BAĞLILIĞI NEDİR?

NASİP BAĞLILIĞININ ÇARESİ NEDİR?

İŞLERİM HEP TERSİNE YÜRÜYOR?

TUVALETE ÇOK GİDİYORUM.

İDRARIMI TUTAMIYORUM.

İDRAR YOLLARI RAHATSIZLIĞININ SEBEBİ?

İDRAR YOLLARI RAHATSIZLIĞININ ÇARESİ?

VÜCUT UYUŞMASI?

KOLUMDA UYUŞMA VAR?

Bu soruların cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

 

 

MUSALLAT NEDİR?

Büyü yoluyla, yaptığımız hatalar yoluyla veya bizim bir etkimiz olmadan cinlerin insan vücuduna girmesine musallat denir. Vücudumuza giren bu güçlü varlıklar belki ilk girdikleri zaman pek zarar vermezler hatta bize faydaları bile olur ama zamanla bize zarar vermeye başlarlar.

MUSALLAT VÜCUDA NASIL BULAŞIR?

Musallat vücuda 3 farklı şekilde bulaşır.

1-Büyü yoluyla bulaşır. Bazı insanlar diğer insanlara delirtme büyüsü, kısmet kapama büyüsü, aşk büyüsü gibi büyüler yaptırırlar. Bu büyülerde cinler kullanılır. Cinler insana musallat edilir. Bu musallat etme yoluyla o kişiye etki edilir. Cinde kendisine yüklenen görevi yerine getirir o kişiye zarar verir.

Delirtmek istiyorsa gözüne gözükür psikolojisini bozar. Nasip bağlılığı büyüsü yapılmışsa büyü yapılan kişinin nasibi bağlanır. Kişinin bütün işleri hep tersine yürür. Büyü yapılan kişinin elini attığı dal kurur, başvurduğu bütün işlerden olumsuz cevap alır, çalışmaya başladığı şirket iflas eder. Burada bir uyarıda bulunmak istiyorum. Bir kişi bir işi çok isteyebilir. O iş olmuyorsa bende nasip bağlılığı var demesi yanlıştır. Mesela lise öğrencisi tıp okumayı isteyebilir. Kolay yoldan para kazanmak isteyen birisi emlakçılık yapmak isteyebilir veya en bilindik meslek oyuncu olmaktır. Bu işleri yapmayı çok istenir ama başarısız olunabilir. Burada benim nasibim bağlı ondan bu iş olmuyor dememek lazım. Senin rızkın o meslekte olmayabilir ama başka bir branşta başarılı olabilirsin. Nasibi bağlanmış kişinin ise hiçbir meslekte veya branşta işi rast gitmez. İşleri hep kazıklamasına ters yürür. İşlerinde hep sorun çıkar. Aynı işi yapan kişilerde hiçbir sorun olmazken ona gelince sorun olur. İnsanlar hep ona cephe alırlar. Sabırla devam etse bile veya tanıdık bir işletmede iş bulduğu için hatır gönül işinden dolayı onu işten çıkarmasalar bile bu seferde sakarlıklar olur. İşlerinde hep aksaklık olur. Çalışırken beyni durur yanlış yapar vs. Bir diğer hususta aşk büyüsüdür. Kişi beğenildiği kişi tarafından elde edilmek için aşk büyüsü yaptırılır. Aşk büyüsü de illaki senin ona aşık olmana vesile olmaz. Hatta hiçbir aşk büyüsü tutmaz. Hep büyü yapılan kişiye zarar verir. Çünkü neticede o kişiye cin musallat ediyorsun ve cinde her zaman insana zarar verir.

2- Cinler insana, insanoğlunun yapmış olduğu hatalar sonucu musallat olur. Örnek verecek olursak bir insan farz ibadetlerinin yanında nafile ibadette yapıyorsa ve bu ibadeti her gün aksatmadan yapıyorsa o nafile ibadet o şahsın üzerine farz olmuş olur. Farz özelliği kazanan ibadeti de zamanla bıraktığında sana bir cin musallat olur. Normalde farz olan bir ibadeti bırakınca da cin musallat olur ama bilinmedik bir konu üzerinden açıklama yapmayı daha uygun gördüm. Sonuç olarak farz ibadeti yaparken terk eden kişiye cin musallat olur ve o cin de insana zarar vermeye başlar. Zaten insanda bunun farkındadır. Namazı bıraktım işlerim ters gitmeye başladı. Zikiri bıraktım başıma şu iş geldi sözleri çok duymuşsunuzdur. Tarikat ve cemaat ehlinde psikolojik rahatsızlıkların ve kısmet kapalılığın en önemli sebebi budur. Zaten bu sorunlar tarikatçı ve cemaatçi kişilerde diğer bireylere göre daha çok görülür. Bu şahıslar da karşılaştıkları sorunların ise Allah tarafından kendilerine imtihan olarak verildiğini sanırlar. Halbuki hayır Allah’tan şer ise şeytandan gelir bunu bilmezler.

 

Bir diğer hususta kişinin yapmış olduğu başka fiiller yoluyla cinin musallat olmasıdır. Kişinin yaptığı hatalar dolayısıyla da musallat olurlar. Zina eden her kişiye cin musallat olur. Atasına itaatsizlik yapan özellikle babasına el kaldıran kişiye atasından beddua alan kişiye cin musallat olur. Kısacası dini kurallara uymayan kişiye cin çok kolay musallat olur.

Son olarakta insanların cinlere zarar vermesi sonucu insana bulaşırlar. Bir insan küçük tuvaletini dışarıda bir yere yaparken eğer o bölgede cin varsa ve idrarıyla o cini öldürmüş veya zarar vermişse zarar gören cinin kendisi veya ölmüşse akrabaları zarar veren insana musallat olurlar. Dışarıdaki tuvalet yapılan yerler genelde pis yerlerdir. Bu pis yerler de cinlerin mekanıdır. Muhakkak oralarda birkaç cin vardır. Onlar sizi görmüşse çekilirler ama uyurken veya arkası dönükken siz onun üstüne tuvaletinizi yaparsanız o varlık ya ölür yada sakatlanır. Bilmeden yaptığınız bu fiil sonucunda peşinize bir musallatı takmış olursunuz. Banyolar, tuvaletler ve pis ortamlar da bu varlıkların mekanı olduğu için bu yerlerdede bu varlıklara zarar verebilir ve bu varlıkları peşimize takabiliriz. Tuvalete ve banyoya girerken “Cennetten kovulan şeytanın erkeğinin ve dişisinin şerrinden sana sığınırım” dışarı çıkarken de “bütün şer varlıkların şerrinden Allah’a sığınırım” diye dua etmek gerekir. Ancak bu duaları yaparak o ortamlarda korunabiliriz.

3-) Cinler insana insanın bir hatası olmadan bulaşırlar. Bu en çok bayanlarda olur. Bayanların özel günlerinde boy abdesti olmadığından onların vücutlarına daha kolay girer çıkarlar. Bu vesileyle de onların vücutlarına bulaşırlar ve o bayana zarar vermeye başlarlar.

Bunun haricinde cinli anneden doğan çocukta doğuştan musallatlı olur. Veya eşlerden her biri musallatlıysa diğeri de musallatlı olur.

MUSALLAT OLDUĞU NASIL ANLAŞILIR.

Musallatın zararları etkileri saymakla bitmez. Bir çok rahatsızlığın sebebi musallattır. En bilindikleri şunlardır.

1-      Böbrek taşı başta olmak üzere sağlığa çok zarar verirler. Kulak çınlaması, beyinde ur meydana gelmesi, sırt ve bel bölgesinde ağrılar, baş ağrısı, ayak üşümesi gibi birçok rahatsızlık yaparlar. Bunlardan hepsini aynı anda olmaz. Bazı kişilerde ayak üşümesi ve böbrek rahatsızlığı olur. Bazı kişilerde ise bel ve baş ağrısı veya sırt ağrısı olur. Bunun sebebi cinlerin vücutta hangi bölgede olduğuna bağlıdır. Eğer ayak bölgesindeyseler ayak üşümesi veya ayak uyuşması ayaklarda sızlama olur. Bel bölgesindeyseler bel fıtığı olur. Ağrılar sadece bir yerde olmaz. Ağrılar o bölgeyi dolaşır. Baş bölgesindeyseler baş ağrısı ve baş bölgesinde ur oluşur. Bu varlıklar damar içine girdiği için o bölgede kan akışı yavaşlar. Kan akışının yavaşlaması da rahatsızlığa sebep olur. Zaten bu rahatsızlığı olan kişiler doktora gittiklerinde eğer musallat yeni bulaşmışsa tahliller hep normal çıkar. Hastalığın sebebi bulunamaz. Zamanla damarlarda kan pıhtılaşması olduğu için hastalık nükseder. Eğer üreme bölgesindeyseler böbrek taşı yapar böbreği çürütürler, üreme organlarına zarar verirler cinsel hayatın olumsuz etkilenir. Çok sık tuvaletin gelir. Tuvaletten çıktıktan 1 dakika sonra bile idrarın gelir. Kadınlarda cinsel isteksizlik olur erkekte ise ikditarsızlık olur. Erkekteki etkide 2 değişik farklılık olur. Eğer musallatın cinsiyeti kız ise iktidarsızlık olur. Musallat erkekse aşırı azgınlık olur. Bayana değilde parlak erkeğe meyletmesi yapar.

2-      Depresyon ve diğer psikolojik rahatsızlık yaparlar.

3-      Nasibi bağlarlar ve işlerin hep tersine yürür.(Burada etkileri şudur. Örnek iş başvurusuna gidildiğinde işverenin kulağına seninle ilgili olumsuz sözler söylerler. İşverende işe almaktan vazgeçer.)

4-      İbadet etmekte zorlanırsın. Kuran okumakta namaz kılmakta ve zikir yapmakta çok zorlanırsın. Musallat etkisinde olan kişiler namaza çok soğuktur. Namaz kılarken etki altına giren kişiler ise etki altına girdikten sonra ibadet etmede çok zorlanır.

5-      Beynini kullanamazsın. Çoğu zaman beynin durmuş gibi hissedersin. Tabiri caizse beynin saman dolmuş gibi hissedersin.

6-      Arkadaş edinmede sorun yaşarsın. Az arkadaşın olur. Sosyal hayatın olmaz.

7-      Sakarlık olur. Her şeyi kırar dökersin. Hep bir şeyler ters gider. Bana gelince yine böyle oluyor dersin. Birçok şey ilk seferde olmaz ikinci seferde olur. Elektronik eşyalarda arıza çok olur. ATM den para çekeceksindir para çekemezsin. POS cihazında senin kartından para çekmez. Çalıştığın yerde bilgisayarda devamlı arıza olur. Devlet dairesinde işin olur. Tam sıra sana gelince bilgisayarda veya sistemde arıza olur. Bu devamlı olmaz. Ama genelde olur. Çünkü bu varlıklarda canlı olduğu için onlarında bir hayatı olur. Her zaman senin peşinde olmazlar. Ama eğer bu terslikler oluyorsa bil ki o sırada senin yanındalardır.

8-      Her gün yorgunluk olur. Sabahları hep yorgun kalkarsın. Hayattan zevk alamazsın. Meyvelerin ve yemeklerin tadını alamazsın. Sevgi ve şefkat duygun azalır.

9-      Gece uykusuzluk olur. Gece uyuyamaz gündüz uyursun. Sabah ezanı okuyuncaya kadar gözünde gram uyku olmaz. Ama sabah ezanı okunmaya yakın birden uyku basar. Bunun sebebi şudur. Cinlerin gündüzü akşam namazıyla başlar sabah ezanıyla biter. O sırada gündüz olduğu için senin yanındadır. Sana uyku uyutmaz.

10-   Yalnız kalmak istersin. Musallatın bir etkisi evden dışarı çıkamazsın bir diğer etkiside huzursuzluk yapar evde durutmaz dışarı çıkmak yalnız dolaşmak istersin. Bunun sebebi o varlıkların sana etki şeklidir. Nasıl insanların düşünce yapısı farklı olduğu gibi onlarında düşünce yapısı farklıdır. İnsanlara farklı şekilde yaklaşıp farklı şekilde zarar verirler.

11-   Kalp krizi veya felç yoluyla da zarar verirler. Kalp krizi geçiren zaten hakkın rahmetine kavuşmuştur ama felç geçiren veya bir bölgede uyuşukluk olan kişi rahatsızlığının tedavisine bakması gerekir.

12-   Daha sayılamayacak bir sürü etkisi vardır. Bu etkilerden sadece 1i değil birçoğu varsa sende musallat var demektir. En önemlisi ise nasip bağlılığı yapar. Genelde musallat olan herkesin işleri ters gider
Musallat belirtileri saymakla bitmez fakat en çok yaygın belirtileri şunlardır:

Dejavu- yaşadığın bir olayı önceden yaşamış hissi olması

Gece uykusuzluk

Halsizlik

Rüyalarda kabus görmek

Nasip bağlılığı işlerin hep tersine gitmesi

Asosyal hayat tarzı arkadaş edinememe

Aile içi şiddetli geçimsizlik

Tembellik beynin çalışmaması düşünememek

Unutkanlık

Ayak üşümesi, ayak karıncalanması,

İş bulamama veya paranın bereketinin olmaması, işlerden iflas etmek

Kronik baş ağrısı

Kahve falı bakmak. Attığını tutturmak. Bazı şeyleri bilebilmek. Karşıdaki kişinin beynini okuyabilmek.

Tuvalet banyoda uzun süre kalma isteği.

Pis kokuları koklamaktan hoşlanmak

Yalnızlık kalmayı istemek

Göz önünde gölgeler oluşması.

Sürekli takip altında olunduğu hissi vs.

Halisülasyonlar görme,

Ayak uyuşması,

Normal hastalıkların iyileşmesinin uzun sürmesi ve ilaçların fayda etmemesi,

Sürekli bir huzursuzluk olması gibi bir sürü etken sıralanabilir. 

Güney doğu ve doğu bölgelerindeki bedensel rahatsızların tamamı bu varlıklardan kaynaklanır. Çünkü bu bölgelerde yaşayan kabileler çok güçlü olduğu için musallat oldukları kişileri ruhen olduğu kadar bedenen de hasta etmektedirler.

Allah bütün insanlığın şifasını versin.

 

 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam208
Toplam Ziyaret431733