• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/Mehmet-Ustao%C4%9Flu-Ya%C5%9Fam-Ko%C3%A7u-Ve-Medyum-1707770185987737/
Site Haritası
Takvim

Vesveseler Hakkında Bilgiler

 VESVESELER, VESVESELER, VESVESELER!Musallatlar bize karşı hep insanlara vesvese verir. Birde piyasadaki sahtekar hocaların insanları dolandırması veya bu konuda yetkin olmadığı halde kolay yoldan para kazanma hevesinde olan kişilerin halkın sağlığıyla oynaması sonrasında kurunun yanında yaşta yanar hesabı hep bizede dolandırıcı dolandırıcı gözüyle bakarlar. 

Musallatlı kişi bizimle irtibat kurmak istediğinde kişide vesvese oluşur. Bizimle görüşmeye gelen kişide psikolojik sorunlar başlar. Kişinin durumu ağırlaşabilir. Bunun nedeni musallatın kişiyi bizimle irtibata geçirmek istememesidir.

Vesveselere kulak asmayıp bizimle irtibata geçmelisiniz. Size verdiklerimizi de harfiyen uygulamalısınız. Ancak bu şekilde sağlığınıza kavuşabilirsiniz.

Ben bu işi bırakmak için çok uğraştım. Çok kez vazgeçtim bana ne dedim. Ama hep ağır bir hasta geldi tekrar tedaviye başladım. Yoksa bu iş parayla yapılacak bir iş değil. Birçok kez saldırıya maruz kaldım. Allah'a şükür korumam olduğu için bana birşey yapamadılar.

Bazi zamanlar insanlar gereksiz yere çok uğraştırıyor. Bazen sabrın taşıyor yeter dediğin oluyor. Musallatlı kişi sadece benimle konuşuyor ama ben sabahtan akşama kadar hatta gere yarısında bile bir sürü sorunlu kişiyle uğraşıyorum. Bazı zamanlar konuşacak enerjim kalmıyor. Bundan dolayı birçok kez tedaviyi bırakmak istedim ama her seferinde uyarı aldım tekrar başladım. Bir keresinde kararımı verdim tedaviyi kesin bırakayım dedim. Ankara'dan bir iş ayarladım. Tam hazırlıkları yapıp Ankara'ya gidecekken rüyamda Ankara'dan bir mübarek şahıs "Buraya gelme ordaki işine devam et" diye uyardı. Bu uyarıdan sonra bir daha tedaviyi bırakmaya heveslenmemek üzere tekrar tedaviye başladım.


Biz sadece insanların iyileşmesi için uğraşıyoruz.

Allah bütün Müslümanlara bu dünyadada ahirettede iyilik versin.

 

Cin musallatı sonucu insanlarda psikolojik rahatsızlıklar ve bedensel rahatsızlıklar oluşur.  Bu tür sorunu olan ruhani Sıkıntıları olanları , nasibi baglı olanları, evlenemeyenleri, büyüye maruz kalanları ve birçok hastalığı Allah'ın izni ile tedavi ediyoruz. Bizim tedavimiz muska yani Rukye Tedavisidir. Uğraş alanımız cin çıkarma , büyü bozma, musallat tedavisi, rukye tedavisi, vefk hazırlamadır Kişiye bakım yaparak üzerindeki varlıkların türüne göre rukye hazırlamaktayız. Cin musallatı olan kişi bu muskayı üzerinde taşıyarak psikolojik Hastalıgından veya büyüden kurtulur. Bu işin başka tedavisi yoktur. Kişinin üstündeki varlığın türü tespit edilmeden de bu tedavi yapılamaz. Piyasadaki bazı tedavi yaptığını zanneden kişiler ise daha bakım yapmasını bilememektedirler.  Bizim tedavimiz Allahın izniyle kesin sonuç verir. Bir çok kardeşimize yardım ettik , Sizleride Allah'ın izniyle kurtarabiliriz. Muska tedavisini İsmailağa Cemaati , Menzil Tarikatı gibi Nakşibendi Tarikatları ve cemaatler önermektedir. Cübbeli Ahmet Hoca’mız ise tıbbın çözemediği hastalıkların tedavisi için dini tedaviyi önermektedir.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam203
Toplam Ziyaret431728