• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/Mehmet-Ustao%C4%9Flu-Ya%C5%9Fam-Ko%C3%A7u-Ve-Medyum-1707770185987737/
Site Haritası
Takvim

CİNLERDEN KURTULMANIN KESİN ÇÖZÜMÜ

 Cinlerden kurtulmakCİNLERDEN KURTULMANIN KESİN ÇÖZÜMÜ

Cinlerden kurtulmak öyle kolay bir şey değildir. Karşında görmediğin ama çok güçlü varlıklar var. bunlardan kurtulmak için birçok yöntem vardır.

Bunlardan bazıları şunlardır.

Yakma yöntemi: Cinlerle irtibatta olan kişiler kendi cinleri vasıtasıyla etki altında olan kişideki cini veya cinleri öldürürler. Buna yakma denir. Yakma işlemi olması için yakan kişinin cinlerinin etki altında olan kişinin cinlerinden rütbece üstün olmalıdır. Yoksa yakamazlar. Nasıl ki insanlar güç bakımından farklı olupta kendisinden güçsüz kişileri dövüp öldürebildiği gibi cinlerde böyledir. Kendisinden güçlü cinlere hiç bir şey yapamazlar. Yakma işlemi kesinlikle tavsiye edilmeyen bir yöntemdir . Çünkü yaktığınız varlıkların akrabaları siz kin güder. Kan davası yaparlar. Eninde sonunda size yine geri gelip intikamlarını alırlar. Bir cinin 1000-1500 yıl arası ömrü olduğunu düşünürsek 30 yaşlarında yaktırdığınız bir cinin annesi babası veya kardeşi sizi 50-60 yaşlarına gelince bulur ve size zarar verir. En kolay zarar verme yöntemleri kalp krizi veya felçtir.

Diğer yöntem ise cinlere rahatsızlık vererek vücuttan savmaktır. Genelde bu yöntem uygulanır ve asıl uygulanması gereken bu yöntemdir. Fakat yanlış yöntem kötü sonuçlar doğurur. Cinler kızdırılınca daha da inatlaşır ve vücuda daha çok zarar verir. Mesela defne yaprağı kokusunu ve üzerlik dumanını cinler hiç sevmez. Sen kalkıp defne yaprağını ve üzerlik otunu tütsü yapar evinde tüttürür ve tütsünün dumanından içine çekersen onları rahatsız edersin. Bu yöntem geçici çözüm olduğu için birkaç gün rahatlarsın ama birkaç gün sonra daha da azarlar. Hocaya gittim fayda görmeyi bırak daha da kötü oldum denilmesinin sebebi budur. Yanlış ve eksik yöntem uygulanmıştır. Geçici çözüm sorunu daha da büyütmüştür. Onun için doğru bir tılsımla doğru materyaller uygulayarak ancak kurtulabilirsiniz.

Bizim yöntemimiz ise sünnet olan rukye tedavisidir. Hazırladığımız muska boyna takılır. Bu muska banyo harici hiçbir zaman çıkartılmaz. Sadece banyoda iken çıkartılır. Güsül abdesti olmasa dahi taşınır. Eşlerin ilişki anında bile takmasında sakınca yoktur. Tedavi materyali olduğu için o anda boyunda durmasında mahsur yoktur.

 Birde toz sodyum bi karbonat verilir. Bu karbonatı sabah akşam aç karına bir su bardağı içilmelidir. Toz bitinceye kadar kullanılır. Bu varlıklar tuzları hiç sevmez. Deniz tuzu , kaya tuzu, sodyum bi karbonat gibi tuzlardan nefret ederler. Çünkü bu tuzlar vücuda çok faydalı maddelerdir. Ayrıca sodyum bi karbonat sağlığa çok faydalıdır. Böylelikle kişiyi maddi ve manevi olarak iyileşmesine vesile olmaktayız.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam205
Toplam Ziyaret431730